HC BOSPOR BOHUMÍN - Oficiální webová prezentace Bohumínského hokeje

Krajská liga mužů 16.kolo HC WOLVES ČESKÝ TĚŠÍN - HC BOSPOR BOHUMÍN 2:9

9.12.2017 / Obecné aktuality

Po třetinách 0:4, 1:3, 1:2 zvítězili bohumínští 2:9 a ve středu 13.12. je čeká další utkání, tentokrát od 18. hodin na ledě Horního Benešova. ...více informací

Dohrávka Krajské ligy mužů - jasné vítězství BOSPORU BOHUMÍN

6.12.2017 / Obecné aktuality

Sedmý zápas bez porážky - taková je vizitka Bohumínských po včerejší dohrávce v hale Polárka. Po třetinách 1:1, 0:2, 1:3 zvítězili Bohumínští 2:6 ...více informací

15.kolo krajské ligy mužů rozhodli Bohumínští v prodloužení a prodloužili tak svou neporazitelnost na 6 utkání v řadě

2.12.2017 / Obecné aktuality

Po třetinách 1:1, 0:0, 2:2 a prodloužení 0:1 zvítězili bohumínští 3:4 v prodloužení ...více informací

Následující utkání družstev HC BOSPOR Bohumín- prosinec 2017

1.12.2017 / Obecné aktuality

Aktuální rozpis potvrzených utkání ke dni 1.12.2017 V rámci spolupráce mezi HC BOSPOR Bohumín a HC Studénka, hrají děti 2. a 3. třídy obou družstev zápasy společně. 2.třída MIN2 (r.2010) ne 10.12.2017, 14:45, Poruba, HC Studénka, HC RT Torax Poruba, H ...více informací

13. kolo krajské ligy mužů - HC Rožnov p. R. - HC BOSPOR BOHUMÍN 3:4

30.11.2017 / Obecné aktuality

Bohumínští zakončili listopad 5. výhrou v řadě. ...více informací

Utkání o 3. místo - čtvrté vítězství Bohumína v řadě

26.11.2017 / Obecné aktuality

I takto by se dala nazvat "rovnice" jejíž výsledkem bylo vítězství domácích v poměru 4:1 nad sousedem v tabulce "B" týmem Toraxu Poruba. ...více informací